2015.gada 21.aprīlī Vidzemes kultūras mākslas biedrība “Haritas” atzīmēja savu 10 gadu pastāvēšanas gadadienu. Lai nosvinētu šo nozīmīgo notikumu biedrība savus draugus, sadarbības partnerus un atbalstītājus aicināja sanākt kopā Valmieras Kultūras centrā.

Pasākuma viesus priecēja Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi, biedrības valdes priekšsēdētāja Solveiga Boicova pateicās sadarbības partneriem un atbalstītājiem, savukārt projektu vadītāja Madara Aldiņa  iepazīstināja ar organizācijas aktualitātēm. Jubileju gaidot, biedrība ikvienu aicināja aizpildīt aptaujas anketu par savu darbību. Ar šīs aptaujas rezultātiem  klātesošos iepazīstināja projektu vadītāja Agnese Grunte. Patīkami, ka lielākā daļa aptaujāto mūsu organizāciju atpazīst un tās darbību vērtē pozitīvi.

Sveicot biedrību “Haritas” jubilejā, Valmieras kultūras centra direktors Toms Upners, kurš pasākumā pārstāvēja arī  Valmieras pašvaldību sacīja, ka, lai arī Valmierā kultūras organizāciju ir daudz mazāk nekā sporta, jāpriecājas, ka Vidzemes kultūras un mākslas biedrība “Haritas” ir viena no redzamākajām un aktīvākajām.

Pasākumā tika demonstrēta arī filma, kurā ilggadīgie biedrības sadarbības partneri atskatās uz kopā paveikto un piedzīvoto.