Sadarbības tīkls

Kultūras organizāciju sadarbības tīkls „Eiropas kultūras identitātes” dibināts 2007. gada 27. novembrī Valmierā pēc Vidzemes kultūras un mākslas biedrības „Haritas” iniciatīvas.

Sadarbības tīkla mērķis – veicināt sadarbību starp kultūras organizācijām dažādās valstīs, lai veicinātu jaunu sociālu kultūras projektu un iniciatīvu veidošanu.

Kultūras organizāciju sadarbības tīkla ietvaros vietējā mērogā Vidzemes kultūras un mākslas biedrība “Haritas” ir izveidojusi atbalsta punktu tīkla biedriem, kur ir pieejama informācija gan par kultūras institūcijām, gan par dažādām kultūras aktivitātēm, kā arī ikviens var saņemt palīdzību ar kultūras projektiem saistītu formalitāšu kārtošanā.

Iesaistoties organizāciju sadarbības tīklā, organizācijām ir iespēja arī sadarboties ar tīkla biedriem ārpus Latvijas, iesaistoties konkrētā starptautiskās sadarbības modelī.

Divu gadu ciklā notiks:
1.gadā konference kādā no EKI dalībvalstīm,
2.gadā – festivāls „Eiropas iela” notiks   konferences laikā izvēlētajā EKI dalībvalstī.

Pieteikties darbībai  sadarbības tīklā var, atsūtot e-pastu biedriba.haritas@gmail.com!

Aktivitāte tiek īstenota projektā “Kultūra kā instruments demokrātijas un līdzdalības demokrātijas un kultūras tiesību īstenošanai”, ko atbalsta  Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts.